Се продава стан на Водно Скопје три соби 78m2 празен

11042

New product

Се продава стан на Водно Скопје три соби 78m2 празен. Трособен стан со две тераси со сопстевно парно и гаража со лифт.

Повеќе детали

1,100 €

Основни Карактеристики на стан во Водно Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Состојба Новоградба
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Водно
Градба год 2016
Површина m2 78
Соби 3
Купатила 2
Балкон 2
Спрат 1
Лифт Да
Греење Сопствено парно

Повеќе информации за стан во Водно Скопје

-

Населбата Водно е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Водно има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Водно имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Водно е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Водно. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Водно со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава стан на Водно Скопје три соби 78m2 празен

Се продава стан на Водно Скопје три соби 78m2 празен

Се продава стан на Водно Скопје три соби 78m2 празен. Трособен стан со две тераси со сопстевно парно и гаража со лифт.

30 други понуди во истата категорија: