Се продава стан во Центар Скопје пет соби 160m2 наместен

11075

New product

Се продава стан во Центар Скопје пет соби 160m2 наместен. Станот има централно греење, централен систем за климатизација и дополнително подно греење во дневната соба. Располага со две надворешни паркинг-места, резервирани за станот.

Повеќе детали

160,000 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Универзална Сала Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Универзална Сала
Површина m2 160
Соби 5
Кујна Комплетно опремена
Купатила 3
Греење Централно греење
Клима уред Дa
Паркинг Дa
Подрум Дa
Интернет и кабелска ТВ Дa

Повеќе информации за стан во Центар Универзална Сала Скопје

-

Населбата Центар Универзална Сала е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Универзална Сала има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Универзална Сала имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Универзална Сала е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Универзална Сала. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Универзална Сала со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава стан во Центар Скопје пет соби 160m2 наместен

Се продава стан во Центар Скопје пет соби 160m2 наместен

Се продава стан во Центар Скопје пет соби 160m2 наместен. Станот има централно греење, централен систем за климатизација и дополнително подно греење во дневната соба. Располага со две надворешни паркинг-места, резервирани за станот.

30 други понуди во истата категорија: