по договор

Се продава стан во Кисела Вода Скопје три соби 85m2

11527

Употребен

Се продава стан во Кисела Вода Скопје три соби 85m2. Станот е лоциран во нова зграда во населба Расадник. Овој стан во Кисела Вода се наоѓа на прв кат со лифт и два балкона. Има две спални соби кои гледаат кон запад и пространа дневна со трпезарија која гледа кон југ. Со остава, една бања и едно гостинско купатило. Ориентација: Југ/Запад.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на стан во Кисела Вода Расадник Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Кисела Вода Расадник
Површина m2 85
Соби 3
Купатила 2
Балкон 2
Спрат 1
Лифт Да
Греење Греење на струја
Клима уред Дa
Гаража Нема
Паркинг Дa
Подрум Нема

Повеќе информации за стан во Кисела Вода Расадник Скопје

-

Населбата Кисела Вода Расадник е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Кисела Вода Расадник има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Кисела Вода Расадник имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Кисела Вода Расадник е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Кисела Вода Расадник. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Кисела Вода Расадник со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава стан во Кисела Вода Скопје три соби 85m2

Се продава стан во Кисела Вода Скопје три соби 85m2

Се продава стан во Кисела Вода Скопје три соби 85m2. Станот е лоциран во нова зграда во населба Расадник. Овој стан во Кисела Вода се наоѓа на прв кат со лифт и два балкона. Има две спални соби кои гледаат кон запад и пространа дневна со трпезарија која гледа кон југ. Со остава, една бања и едно гостинско купатило. Ориентација: Југ/Запад.

30 други понуди во истата категорија: