Се продава стан во Карпош Скопје три соби 91m2 празен зголеми

Се продава стан во Карпош Скопје три соби 91m2 празен

11480

Употребен

Се продава стан во Карпош Скопје три соби 91m2. Станот е комплетно реновиран, се наоѓа на шести кат во зграда со два лифта. Станбената површина на станот изнесува 82m2, плус 9m2 балкони и 3m2 подрум. Станот се наоѓа во  близина на Сити Мол, Детска градинка, Интернационална приватна градинка, основно школо. Зградата има приватен паркинг на располагање. Ориентација на станот е Исток/Север.

Повеќе детали

83,000 €

Основни Карактеристики на стан во Карпош 4 Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Карпош 4
Површина m2 91
Соби 3
Купатила 1
Балкон 2
Спрат 6
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa
Гаража Нема
Паркинг Дa
Подрум Дa

Повеќе информации за стан во Карпош 4 Скопје

-

Населбата Карпош 4 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Карпош 4 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Карпош 4 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Карпош 4 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Карпош 4. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Карпош 4 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава стан во Карпош Скопје три соби 91m2 празен

Се продава стан во Карпош Скопје три соби 91m2 празен

Се продава стан во Карпош Скопје три соби 91m2. Станот е комплетно реновиран, се наоѓа на шести кат во зграда со два лифта. Станбената површина на станот изнесува 82m2, плус 9m2 балкони и 3m2 подрум. Станот се наоѓа во  близина на Сити Мол, Детска градинка, Интернационална приватна градинка, основно школо. Зградата има приватен паркинг на располагање. Ориентација на станот е Исток/Север.

30 други понуди во истата категорија: