Се продава стан во Карпош Скопје три соби 82m2 празен

11413

Употребен

Се продава стан во Карпош Скопје три соби 82m2 празен. Овој стан има две спални соби и пространа дневна соба со трпезарија, една бања, еден гостински тоалет. Комплетно реновиран со сменета електрична и водоводна инсталација, хидроизолација и нови италијански плочки во бањата и тоалетот, ходниците се поплочени со прва класа полиран гранит и комплетно нова пвц столарија. 

Повеќе детали

86,000 €

Основни Карактеристики на стан во Карпош 3 Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Состојба Реновиран
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Карпош 3
Површина m2 82
Соби 3
Купатила 2
Балкон 1
Спрат 6
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa
Подрум Дa

Повеќе информации за стан во Карпош 3 Скопје

-

Населбата Карпош 3 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Карпош 3 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Карпош 3 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Карпош 3 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Карпош 3. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Карпош 3 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава стан во Карпош Скопје три соби 82m2 празен

Се продава стан во Карпош Скопје три соби 82m2 празен

Се продава стан во Карпош Скопје три соби 82m2 празен. Овој стан има две спални соби и пространа дневна соба со трпезарија, една бања, еден гостински тоалет. Комплетно реновиран со сменета електрична и водоводна инсталација, хидроизолација и нови италијански плочки во бањата и тоалетот, ходниците се поплочени со прва класа полиран гранит и комплетно нова пвц столарија. 

30 други понуди во истата категорија: