Се продава стан во Ѓорче Петров Скопје три соби 64m2

11435

Употребен

Се продава стан во Ѓорче Петров Скопје три соби 64m2. Станот се наоѓа во нова зграда на поткровје со нормална висина како и останатите станови во зградата. Овој стан во Ѓорче Петров има две спални соби, една бања, едно гостинско купатило, можност за сопствено парно. Ориентација на станот е исток (дневната соба и балконот) и југ (двете спални соби).

Повеќе детали

54,000 €

Основни Карактеристики на стан во Горче Петров Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Горче Петров
Површина m2 64
Соби 3
Купатила 2
Балкон 1
Спрат 3/3 (Поткровје)
Лифт Нема
Греење Сопствено парно

Повеќе информации за стан во Горче Петров Скопје

-

Населбата Горче Петров е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Горче Петров има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Горче Петров имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Горче Петров е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Горче Петров. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Горче Петров со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава стан во Ѓорче Петров Скопје три соби 64m2

Се продава стан во Ѓорче Петров Скопје три соби 64m2

Се продава стан во Ѓорче Петров Скопје три соби 64m2. Станот се наоѓа во нова зграда на поткровје со нормална висина како и останатите станови во зградата. Овој стан во Ѓорче Петров има две спални соби, една бања, едно гостинско купатило, можност за сопствено парно. Ориентација на станот е исток (дневната соба и балконот) и југ (двете спални соби).

30 други понуди во истата категорија: