Се продава стан во Центар Скопје три соби 135m2 празен зголеми

Се продава стан во Центар Скопје три соби 135m2 празен

11395

Употребен

Се продава стан во Центар Скопје три соби 135m2 празен. Станот се наоѓа зад Соборен Храм на втор кат со лифт и два балкона. Овој стан во Центар има две спални соби и пространа дневна соба од околу 50m2, една бања, еден гостински тоалет. Ориентација на станот е север-југ.

Повеќе детали

125,500 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 135
Соби 3
Купатила 2
Балкон 2
Спрат 2
Лифт Да
Греење Централно греење

Повеќе информации за стан во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава стан во Центар Скопје три соби 135m2 празен

Се продава стан во Центар Скопје три соби 135m2 празен

Се продава стан во Центар Скопје три соби 135m2 празен. Станот се наоѓа зад Соборен Храм на втор кат со лифт и два балкона. Овој стан во Центар има две спални соби и пространа дневна соба од околу 50m2, една бања, еден гостински тоалет. Ориентација на станот е север-југ.

30 други понуди во истата категорија: