Се продаваат станови во Центар Скопје трособни 67m2 и 73m2 зголеми

Се продаваат станови во Центар Скопје трособни 67m2 и 73m2

11491

Употребен

Се продаваат станови во Центар Скопје 67m2 и 73m2 со две спални соби. На атрактивна локација во самиот центар на градот во неосредна близина на Романска амбасада. Се наоѓаат на трет и четврт кат (птк) во нова зграда со лифт и сопствено парно. Расположливи ориентации: Југ и Север.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на стан во Центар Универзална Сала Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Универзална Сала
Површина m2 73
Соби 3
Купатила 2
Балкон 1
Спрат 3
Лифт Да
Греење Сопствено парно
Паркинг Дa

Повеќе информации за стан во Центар Универзална Сала Скопје

-

Населбата Центар Универзална Сала е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Универзална Сала има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Универзална Сала имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Универзална Сала е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Универзална Сала. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Универзална Сала со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продаваат станови во Центар Скопје трособни 67m2 и 73m2

Се продаваат станови во Центар Скопје трособни 67m2 и 73m2

Се продаваат станови во Центар Скопје 67m2 и 73m2 со две спални соби. На атрактивна локација во самиот центар на градот во неосредна близина на Романска амбасада. Се наоѓаат на трет и четврт кат (птк) во нова зграда со лифт и сопствено парно. Расположливи ориентации: Југ и Север.

30 други понуди во истата категорија: