Се продава стан во Центар Скопје дуплекс 62m2 празен зголеми

Се продава стан во Центар Скопје дуплекс 62m2 празен

11477

Употребен

Се продава стан во Центар Скопје дуплекс 62m2 празен. Станот е лоциран на ул.Роза Луксембург на само 20 м од Католичка Црква. Овој стан во Центар се наоѓа на петти кат (ПТК) со плоча и солидно обезбедена изолација од стиропор и камена волна под кровната конструкција. Има можност да се докупи подрум и гаражно место. Ориентација: Север.

Повеќе детали

66,000 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Универзална Сала Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Универзална Сала
Површина m2 62
Соби 2
Купатила 1
Балкон 1
Спрат 5
Лифт Да

Повеќе информации за стан во Центар Универзална Сала Скопје

-

Населбата Центар Универзална Сала е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Универзална Сала има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Универзална Сала имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Универзална Сала е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Универзална Сала. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Универзална Сала со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава стан во Центар Скопје дуплекс 62m2 празен

Се продава стан во Центар Скопје дуплекс 62m2 празен

Се продава стан во Центар Скопје дуплекс 62m2 празен. Станот е лоциран на ул.Роза Луксембург на само 20 м од Католичка Црква. Овој стан во Центар се наоѓа на петти кат (ПТК) со плоча и солидно обезбедена изолација од стиропор и камена волна под кровната конструкција. Има можност да се докупи подрум и гаражно место. Ориентација: Север.

30 други понуди во истата категорија: