по договор

Се продава стан во Аеродром Скопје четири соби 92m2

11389

New product

Се продава стан во Аеродром Скопје четири соби 92m2. Се наоѓа во непосредна близина на Три Бисери на втор спрат во зграда со вкупно три спрата, лоцирана во прекрасна и зелена пешачка зона. Од северна страна станот гледа на голем парк, додека балконот гледа на југ. Овој стан во Аеродром има три спални соби, голем отворен дневен простор, една бања, еден гостински тоалет, подрум.

Повеќе детали

85,800 €

Основни Карактеристики на стан во Аеродром Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром
Површина m2 92
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 1
Спрат 2
Лифт Нема
Греење Централно греење
Клима уред Дa
Подрум Дa

Повеќе информации за стан во Аеродром Скопје

-

Населбата Аеродром е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром . Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава стан во Аеродром Скопје четири соби 92m2

Се продава стан во Аеродром Скопје четири соби 92m2

Се продава стан во Аеродром Скопје четири соби 92m2. Се наоѓа во непосредна близина на Три Бисери на втор спрат во зграда со вкупно три спрата, лоцирана во прекрасна и зелена пешачка зона. Од северна страна станот гледа на голем парк, додека балконот гледа на југ. Овој стан во Аеродром има три спални соби, голем отворен дневен простор, една бања, еден гостински тоалет, подрум.

30 други понуди во истата категорија: