по договор

Се продава стан во Аеродром Скопје четири соби 80m2

11418

New product

Станови во новоградба спроти Американ Колеџ во Аеродром од 80м2 на втори, трети и шести кат, четворособни во иста вертикала на јужна страна и стан од 89м2 на поткровје. Имаат голема дневна соба со терпезарија, една спална соба, две детски соби, една бања и еден тоалет.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на стан во Аеродром Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром
Површина m2 80
Соби 4
Купатила 2
Балкон француска тераса
Спрат 2,3,6
Лифт Да
Паркинг Дa

Повеќе информации за стан во Аеродром Скопје

-

Населбата Аеродром е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром . Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава стан во Аеродром Скопје четири соби 80m2

Се продава стан во Аеродром Скопје четири соби 80m2

Станови во новоградба спроти Американ Колеџ во Аеродром од 80м2 на втори, трети и шести кат, четворособни во иста вертикала на јужна страна и стан од 89м2 на поткровје. Имаат голема дневна соба со терпезарија, една спална соба, две детски соби, една бања и еден тоалет.

30 други понуди во истата категорија: