Се продава стан во Аеродром Скопје две соби 54m2 празен зголеми

Се продава стан во Аеродром Скопје две соби 54m2 празен

11612

New product

Се продава стан во Аеродром Скопје две соби 54m2. Станот се наоѓа  на ул.Трета Македонска Бригада спроти Американ Колеџ, во нова зграда на прв кат со лифт. Овој стан во Аеродром има една спална соба, една бања, балкон 5m2, гаража 16m2. Ориентација на станот е југ-исток.

Повеќе детали

58,000 €

Основни Карактеристики на стан во Аеродром Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром
Градба год 2014
Површина m2 54
Соби 2
Купатила 1
Балкон 1
Спрат 1
Лифт Да
Греење Централно греење
Гаража ДА - ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА !!!

Повеќе информации за стан во Аеродром Скопје

-

Населбата Аеродром е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром . Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава стан во Аеродром Скопје две соби 54m2 празен

Се продава стан во Аеродром Скопје две соби 54m2 празен

Се продава стан во Аеродром Скопје две соби 54m2. Станот се наоѓа  на ул.Трета Македонска Бригада спроти Американ Колеџ, во нова зграда на прв кат со лифт. Овој стан во Аеродром има една спална соба, една бања, балкон 5m2, гаража 16m2. Ориентација на станот е југ-исток.

30 други понуди во истата категорија: