Се издава Стан во Влае Скопје три соби 70m2 наместен

11031

New product

Се издава Стан во Влае Скопје три соби 70m2 наместен. Одлично наместен и простран стан во Порта Влае.

Повеќе детали

290 €

Основни Карактеристики на стан во Влае Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Влае
Површина m2 70
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон да
Спрат 8
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa
Паркинг Дa

Повеќе информации за стан во Влае Скопје

-

Населбата Влае е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Влае има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Влае имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Влае е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Влае. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Влае со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава Стан во Влае Скопје три соби 70m2 наместен

Се издава Стан во Влае Скопје три соби 70m2 наместен

Се издава Стан во Влае Скопје три соби 70m2 наместен. Одлично наместен и простран стан во Порта Влае.

30 други понуди во истата категорија: