Се издава стан во Скопје три соби 56m2 наместен

11048

New product

Се издава стан во Скопје три соби 56m2 наместен. Новоградба со сопствено парно веднаш до Нова Железничка на 10 минути од центарот на градот.

Повеќе детали

300 €

Основни Карактеристики на стан во Аеродром Нова Железничка Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром Нова Железничка
Површина m2 56
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон да
Спрат 3
Лифт Да
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Аеродром Нова Железничка Скопје

-

Населбата Аеродром Нова Железничка е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром Нова Железничка има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром Нова Железничка имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром Нова Железничка е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром Нова Железничка. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром Нова Железничка со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Скопје три соби 56m2 наместен

Се издава стан во Скопје три соби 56m2 наместен

Се издава стан во Скопје три соби 56m2 наместен. Новоградба со сопствено парно веднаш до Нова Железничка на 10 минути од центарот на градот.

30 други понуди во истата категорија: