Се издава стан во Центар Скопје две соби 60m2 празен

11047

New product

Се издава стан во Центар Скопје две соби 60m2 празен. Во Дебар Маало кај фурна Силбо, погоден за канцеларии. Станот гледа кон Партизанска и Дебар Маало.

Повеќе детали

230 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Дебар Маало Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Новоградба
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Дебар Маало
Површина m2 60
Соби 2
Кујна Само елементи
Купатила 1
Спрат 2
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Центар Дебар Маало Скопје

-

Населбата Центар Дебар Маало е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Дебар Маало има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Дебар Маало имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Дебар Маало е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Дебар Маало. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Дебар Маало со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје две соби 60m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 60m2 празен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 60m2 празен. Во Дебар Маало кај фурна Силбо, погоден за канцеларии. Станот гледа кон Партизанска и Дебар Маало.

30 други понуди во истата категорија: