Се издава стан во Карпош Скопје три соби 82m2 наместен

11036

New product

Се издава стан во Карпош Скопје три соби 82m2 наместен. Трособен наместен стан во комплексот Гранд Престиж во близина на гимназија НОВА

Повеќе детали

400 €

Основни Карактеристики на стан во Тафталиџе 1 Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Тафталиџе 1
Површина m2 82
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон да
Спрат 4
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Тафталиџе 1 Скопје

-

Населбата Тафталиџе 1 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Тафталиџе 1 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Тафталиџе 1 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Тафталиџе 1 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Тафталиџе 1. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Тафталиџе 1 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Карпош Скопје три соби 82m2 наместен

Се издава стан во Карпош Скопје три соби 82m2 наместен

Се издава стан во Карпош Скопје три соби 82m2 наместен. Трособен наместен стан во комплексот Гранд Престиж во близина на гимназија НОВА

30 други понуди во истата категорија: