Се издава стан во Центар Скопје две соби 40m2 наместен

11011

New product

Се издава стан во Центар, Скопје Универзална Сала две соби 40m2. Оддалечен на само 5 минути од центарот на градот, во близина на Универзална Сала детска градинка, основно училиште, пазар Буњаковец, КАМ маркет, ресторани за готвена и брза храна, локални кафулиња...

Повеќе детали

350 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Универзална Сала Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Новоградба
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Универзална Сала
Површина m2 40
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон да
Спрат 3
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Центар Универзална Сала Скопје

-

Населбата Центар Универзална Сала е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Универзална Сала има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Универзална Сала имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Универзална Сала е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Универзална Сала. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Универзална Сала со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Центар Скопје две соби 40m2 наместен

Се издава стан во Центар Скопје две соби 40m2 наместен

Се издава стан во Центар, Скопје Универзална Сала две соби 40m2. Оддалечен на само 5 минути од центарот на градот, во близина на Универзална Сала детска градинка, основно училиште, пазар Буњаковец, КАМ маркет, ресторани за готвена и брза храна, локални кафулиња...

30 други понуди во истата категорија: