Се продава стан во Маџари Скопје четири соби 75m2 празен

11639

Употребен

Се продава стан во Маџари Скопје четири соби 75m2. Станот се наоѓа на ул.Карл Либкнехт, на трети кат без лифт. Овој стан во Маџари Скопје има три спални соби, една бања, еден гостински тоалет, еден балкон и подрум.

Купувачот нема обврска за агенциска провизија!

Повеќе детали

44,000 €

Основни Карактеристики на стан во Маџари Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Маџари
Површина m2 75
Соби 4
Купатила 2
Балкон 1
Спрат 3
Лифт Нема
Подрум Дa

Повеќе информации за стан во Маџари Скопје

-

Населбата Маџари е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Маџари има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Маџари имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Маџари е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Маџари. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Маџари со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава стан во Маџари Скопје четири соби 75m2 празен

Се продава стан во Маџари Скопје четири соби 75m2 празен

Се продава стан во Маџари Скопје четири соби 75m2. Станот се наоѓа на ул.Карл Либкнехт, на трети кат без лифт. Овој стан во Маџари Скопје има три спални соби, една бања, еден гостински тоалет, еден балкон и подрум.

Купувачот нема обврска за агенциска провизија!

30 други понуди во истата категорија: