Се продава стан во Аеродром Скопје три соби 90m2

11644

New product

Се продава стан во Аеродром Скопје три соби 90m2. Станот се наоѓа на поткровје во вториот ред ниски три катни згради гледано во правец од ТЦ Бисер према Лисиче. Овој стан во Аеродром е реновиран 2015 година, сменета е пвц столаријата, комплетно реновирана бања, вклучително и хидроинсталацијата, реновирана е кровната конструкција и е поставена е тервол изолација.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на стан во Аеродром Бисер Скопје

Услуга Се продава
Имот .Стан
Состојба Реновиран
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром Бисер
Површина m2 90
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон 1
Спрат Поткровје
Лифт Нема
Греење Централно греење
Клима уред Дa
Гаража Нема
Паркинг Дa
Подрум Дa

Повеќе информации за стан во Аеродром Бисер Скопје

-

Населбата Аеродром Бисер е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром Бисер има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром Бисер имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром Бисер е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром Бисер. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром Бисер со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се продава стан во Аеродром Скопје три соби 90m2

Се продава стан во Аеродром Скопје три соби 90m2

Се продава стан во Аеродром Скопје три соби 90m2. Станот се наоѓа на поткровје во вториот ред ниски три катни згради гледано во правец од ТЦ Бисер према Лисиче. Овој стан во Аеродром е реновиран 2015 година, сменета е пвц столаријата, комплетно реновирана бања, вклучително и хидроинсталацијата, реновирана е кровната конструкција и е поставена е тервол изолација.

30 други понуди во истата категорија: