Се издава стан во Жданец Скопје четири соби 130m2 наместен зголеми

Се издава стан во Жданец Скопје четири соби 130m2 наместен

11162

Употребен

Се издава стан во Жданец Скопје четири соби 130m2 наместен. Станот се наоѓа на високо приземје и има двор на располагање. Овој стан во Жданец има три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, две бањи и клима уред.

Повеќе детали

700 €

Основни Карактеристики на стан во Жданец Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Жданец
Површина m2 130
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Спрат Приземје
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Жданец Скопје

-

Населбата Жданец е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Жданец има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Жданец имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Жданец е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Жданец. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Жданец со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Жданец Скопје четири соби 130m2 наместен

Се издава стан во Жданец Скопје четири соби 130m2 наместен

Се издава стан во Жданец Скопје четири соби 130m2 наместен. Станот се наоѓа на високо приземје и има двор на располагање. Овој стан во Жданец има три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, две бањи и клима уред.

30 други понуди во истата категорија: