Се издава стан во Железара Скопје три соби 80m2 наместен

11461

Употребен

Се издава стан во Железара Скопје три соби 80m2. Станот се наоѓа во близина на Ре-Медика, на трет кат со лифт и балкон. Овој стан во Железара има две спални соби, една бања, едно гостинско купатило, комплетно уредена кујна, централно градско парно.

Повеќе детали

250 €

Основни Карактеристики на стан во Железара Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Железара
Површина m2 80
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 1
Спрат 3
Лифт Да
Греење Централно греење

Повеќе информации за стан во Железара Скопје

-

Населбата Железара е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Железара има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Железара имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Железара е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Железара. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Железара со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Железара Скопје три соби 80m2 наместен

Се издава стан во Железара Скопје три соби 80m2 наместен

Се издава стан во Железара Скопје три соби 80m2. Станот се наоѓа во близина на Ре-Медика, на трет кат со лифт и балкон. Овој стан во Железара има две спални соби, една бања, едно гостинско купатило, комплетно уредена кујна, централно градско парно.

30 други понуди во истата категорија: