Се издава стан на Водно Скопје четири соби 96m2 празен

11393

New product

Се издава стан на Водно Скопје четири соби 96m2 празен. Станот се наоѓа во нова зграда на четврти кат, со тераса и обезбеден паркинг простор. Овој стан на Водно има три спални соби, една бања, еден гостински тоалет. Греењето е со сопствено парно.

Повеќе детали

400 €

Основни Карактеристики на стан во Водно Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Водно
Површина m2 96
Соби 4
Купатила 2
Балкон 2
Спрат 4
Лифт Да
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa
Гаража Нема
Паркинг Дa

Повеќе информации за стан во Водно Скопје

-

Населбата Водно е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Водно има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Водно имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Водно е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Водно. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Водно со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан на Водно Скопје четири соби 96m2 празен

Се издава стан на Водно Скопје четири соби 96m2 празен

Се издава стан на Водно Скопје четири соби 96m2 празен. Станот се наоѓа во нова зграда на четврти кат, со тераса и обезбеден паркинг простор. Овој стан на Водно има три спални соби, една бања, еден гостински тоалет. Греењето е со сопствено парно.

30 други понуди во истата категорија: