Се издава стан на Водно Скопје три соби 90m2 наместен

11572

New product

Се издава стан на Водно Скопје три соби 90m2 наместен. Станот се наоѓа на приземје во нова градба. Овој стан на Водно има две спални соби, две бањи, компленто наместена кујна со елементи и апарати, мало дворче на располагање. 

Повеќе детали

550 €

Основни Карактеристики на стан во Водно Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Водно
Површина m2 90
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 1
Спрат Приземје
Клима уред Дa
Двор Да

Повеќе информации за стан во Водно Скопје

-

Населбата Водно е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Водно има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Водно имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Водно е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Водно. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Водно со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан на Водно Скопје три соби 90m2 наместен

Се издава стан на Водно Скопје три соби 90m2 наместен

Се издава стан на Водно Скопје три соби 90m2 наместен. Станот се наоѓа на приземје во нова градба. Овој стан на Водно има две спални соби, две бањи, компленто наместена кујна со елементи и апарати, мало дворче на располагање. 

30 други понуди во истата категорија: