Се издава стан на Водно Скопје три соби 90m2 наместен

11570

New product

Се издава стан на Водно Скопје три соби 90m2 наместен. Станот се наоѓа на втор кат во индивидуална станбена куќа. Овој стан на Водно има две спални соби, две бањи, компленто наместена кујна со елементи и апарати, централно градско парно, клима уред, обезбеден паркинг простор. 

Повеќе детали

Основни Карактеристики на спрат од куќа во Водно Скопје

Услуга Се издава
Имот Спрат од куќа
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Водно
Површина m2 90
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 5
Спрат 2
Лифт Нема
Греење Централно греење
Клима уред Дa
Паркинг Дa
Интернет и кабелска ТВ Дa

Повеќе информации за спрат од куќа во Водно Скопје

-

Населбата Водно е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Водно има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Водно имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Водно е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Водно. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Водно со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан на Водно Скопје три соби 90m2 наместен

Се издава стан на Водно Скопје три соби 90m2 наместен

Се издава стан на Водно Скопје три соби 90m2 наместен. Станот се наоѓа на втор кат во индивидуална станбена куќа. Овој стан на Водно има две спални соби, две бањи, компленто наместена кујна со елементи и апарати, централно градско парно, клима уред, обезбеден паркинг простор. 

30 други понуди во истата категорија: