Се издава стан на Водно Скопје три соби 85m2 наместен

11560

New product

Се издава стан на Водно Скопје три соби 85m2 наместен. Станот се наоѓа на прв кат со лифт и балкон. Овој стан на Водно има две спални соби, една бања, едно гостинско купатило, компленто наместена кујна со елементи и апарати, сопствено парно греење, клима уред, интернет и кабловска тв.

Повеќе детали

300 €

Основни Карактеристики на стан во Водно Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Водно
Површина m2 85
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон да
Спрат 1
Лифт Да
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa
Паркинг Дa
Интернет и кабелска ТВ Дa

Повеќе информации за стан во Водно Скопје

-

Населбата Водно е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Водно има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Водно имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Водно е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Водно. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Водно со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан на Водно Скопје три соби 85m2 наместен

Се издава стан на Водно Скопје три соби 85m2 наместен

Се издава стан на Водно Скопје три соби 85m2 наместен. Станот се наоѓа на прв кат со лифт и балкон. Овој стан на Водно има две спални соби, една бања, едно гостинско купатило, компленто наместена кујна со елементи и апарати, сопствено парно греење, клима уред, интернет и кабловска тв.

30 други понуди во истата категорија: