Се издава стан на Водно Скопје четири соби 180m2 наместен Црниче

11270

New product

Се издава стан на Водно Скопје четири соби 180m2 наместен. Станот се наоѓа во населба Црниче на трет кат со пространа тераса и обезбеден паркинг простор. Овој луксузно уреден стан на Водно има три спални, две бањи и компленто наместена кујна со елементи и апарати. 

Повеќе детали

1,700 €

Основни Карактеристики на стан во Црниче Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Луксузен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Црниче
Површина m2 180
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 3
Спрат 3
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa
Паркинг Дa
Интернет и кабелска ТВ Дa

Повеќе информации за стан во Црниче Скопје

-

Населбата Црниче е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Црниче има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Црниче имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Црниче е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Црниче. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Црниче со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан на Водно Скопје четири соби 180m2 наместен Црниче

Се издава стан на Водно Скопје четири соби 180m2 наместен Црниче

Се издава стан на Водно Скопје четири соби 180m2 наместен. Станот се наоѓа во населба Црниче на трет кат со пространа тераса и обезбеден паркинг простор. Овој луксузно уреден стан на Водно има три спални, две бањи и компленто наместена кујна со елементи и апарати. 

30 други понуди во истата категорија: