Се издава кат од куќа на Водно Скопје четири соби 110m2 наместен

11268

Употребен

Се издава кат од куќа на Водно Скопје четири соби 110m2. Станот се наоѓа во резиденцијален дел на Водно, во непосредна близина на Резиденциите на Амбасадите на С.А.Д., Франција и Шпанија и веднаш до Резиденција на Амбасадата на Полска, особено безбедна и мирна зона со средено опкружување и улици. Овој стан на Водно има три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, две бањи и клима уред.

Повеќе детали

800 €

Основни Карактеристики на стан во Водно Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Водно
Површина m2 50
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат 3

Повеќе информации за стан во Водно Скопје

-

Населбата Водно е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Водно има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Водно имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Водно е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Водно. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Водно со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава кат од куќа на Водно Скопје четири соби 110m2 наместен

Се издава кат од куќа на Водно Скопје четири соби 110m2 наместен

Се издава кат од куќа на Водно Скопје четири соби 110m2. Станот се наоѓа во резиденцијален дел на Водно, во непосредна близина на Резиденциите на Амбасадите на С.А.Д., Франција и Шпанија и веднаш до Резиденција на Амбасадата на Полска, особено безбедна и мирна зона со средено опкружување и улици. Овој стан на Водно има три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, две бањи и клима уред.

30 други понуди во истата категорија: