Се издава стан на Водно Скопје три соби 64m2 празен Црниче зголеми

Се издава стан на Водно Скопје три соби 64m2 празен Црниче

11154

Употребен

Се издава стан на Водно Скопје три соби 64m2 празен. Станот се наоѓа во Црниче на приземје. Овој стан на Водно има две спални соби,комплетно уредена кујна со апарати, една бања и клима уред.

Повеќе детали

220 €

Основни Карактеристики на стан во Црниче Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Црниче
Површина m2 64
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат Приземје
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Црниче Скопје

-

Населбата Црниче е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Црниче има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Црниче имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Црниче е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Црниче. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Црниче со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан на Водно Скопје три соби 64m2 празен Црниче

Се издава стан на Водно Скопје три соби 64m2 празен Црниче

Се издава стан на Водно Скопје три соби 64m2 празен. Станот се наоѓа во Црниче на приземје. Овој стан на Водно има две спални соби,комплетно уредена кујна со апарати, една бања и клима уред.

30 други понуди во истата категорија: