Се издава стан на Водно Скопје три соби 114m2 наместен Соравија

11068

New product

Се издава стан на Водно Скопје три соби 114m2 наместен Соравија. Гаражно место вклучено во цената.

Повеќе детали

950 €

Основни Карактеристики на стан во Водно Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Луксузен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Водно
Површина m2 114
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 2
Спрат 2
Лифт Да
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa
Гаража Дa
Паркинг Дa

Повеќе информации за стан во Водно Скопје

-

Населбата Водно е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Водно има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Водно имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Водно е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Водно. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Водно со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан на Водно Скопје три соби 114m2 наместен Соравија

Се издава стан на Водно Скопје три соби 114m2 наместен Соравија

Се издава стан на Водно Скопје три соби 114m2 наместен Соравија. Гаражно место вклучено во цената.

30 други понуди во истата категорија: