Се издава стан на Водно Скопје четири соби 125m2 наместен зголеми

Се издава стан на Водно Скопје четири соби 125m2 наместен

11159

Употребен

Се издава стан на Водно Скопје четири соби 125m2 наместен. Станот се наоѓа на втор спрат. Има три спални соби,комплетно уредена кујна со апарати, две бањи, клима уред

Повеќе детали

550 €

Основни Карактеристики на стан во Водно Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Водно
Површина m2 125
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Спрат 2
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Водно Скопје

-

Населбата Водно е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Водно има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Водно имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Водно е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Водно. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Водно со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан на Водно Скопје четири соби 125m2 наместен

Се издава стан на Водно Скопје четири соби 125m2 наместен

Се издава стан на Водно Скопје четири соби 125m2 наместен. Станот се наоѓа на втор спрат. Има три спални соби,комплетно уредена кујна со апарати, две бањи, клима уред

30 други понуди во истата категорија: