Се издава стан во Тафталиџе 1 Скопје две соби 48m2 наместен зголеми

Се издава стан во Тафталиџе 1 Скопје две соби 48m2 наместен

11099

New product

Се издава стан во Тафталиџе 1 Скопје две соби 48m2 наместен

Повеќе детали

250 €

Основни Карактеристики на стан во Тафталиџе 1 Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Тафталиџе 1
Површина m2 48
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат 2

Повеќе информации за стан во Тафталиџе 1 Скопје

-

Населбата Тафталиџе 1 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Тафталиџе 1 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Тафталиџе 1 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Тафталиџе 1 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Тафталиџе 1. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Тафталиџе 1 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Тафталиџе 1 Скопје две соби 48m2 наместен

Се издава стан во Тафталиџе 1 Скопје две соби 48m2 наместен

Се издава стан во Тафталиџе 1 Скопје две соби 48m2 наместен

30 други понуди во истата категорија: