Се издава стан во Тафталиџе Скопје една соба 40 m2 наместен Гранд Престиж зголеми

Се издава стан во Тафталиџе Скопје една соба 40 m2 наместен Гранд Престиж

11118

Употребен

Се издава стан во Тафталиџе Скопје со една соба од 40 m2 наместен. Станот се наоѓа на приземје. Овој стан во Тафталиџе има дневна соба, тоалет и комплетно уредена кујна со апарати.

Повеќе детали

150 €

Основни Карактеристики на гарсоњера во Тафталиџе 1 Скопје

Услуга Се издава
Имот Гарсоњера
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Тафталиџе 1
Површина m2 40
Соби 1
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат Приземје

Повеќе информации за гарсоњера во Тафталиџе 1 Скопје

-

Населбата Тафталиџе 1 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Тафталиџе 1 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Тафталиџе 1 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Тафталиџе 1 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Тафталиџе 1. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Тафталиџе 1 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Тафталиџе Скопје една соба 40 m2 наместен Гранд Престиж

Се издава стан во Тафталиџе Скопје една соба 40 m2 наместен Гранд Престиж

Се издава стан во Тафталиџе Скопје со една соба од 40 m2 наместен. Станот се наоѓа на приземје. Овој стан во Тафталиџе има дневна соба, тоалет и комплетно уредена кујна со апарати.

30 други понуди во истата категорија: