Се издава стан во Тафталиџе Скопје четири соби 120 m2 наместен зголеми

Се издава стан во Тафталиџе Скопје четири соби 120 m2 наместен

11116

Употребен

Се издава стан во Тафталиџе Скопје со четири соби 120m2 наместен. Станот се наоѓа во нова зграда кај Млечен ресторан, на прв спрат со балкон. Дневната има гарнитура, ЛЕД ТВ. Овој стан во Тафталиџе има три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, бања со машина за перење и клима уред.

Повеќе детали

900 €

Основни Карактеристики на стан во Тафталиџе 1 Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Тафталиџе 1
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 1
Спрат 1
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Тафталиџе 1 Скопје

-

Населбата Тафталиџе 1 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Тафталиџе 1 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Тафталиџе 1 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Тафталиџе 1 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Тафталиџе 1. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Тафталиџе 1 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Тафталиџе Скопје четири соби 120 m2 наместен

Се издава стан во Тафталиџе Скопје четири соби 120 m2 наместен

Се издава стан во Тафталиџе Скопје со четири соби 120m2 наместен. Станот се наоѓа во нова зграда кај Млечен ресторан, на прв спрат со балкон. Дневната има гарнитура, ЛЕД ТВ. Овој стан во Тафталиџе има три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, бања со машина за перење и клима уред.

30 други понуди во истата категорија: