Се издава стан во Ново Лисиче Скопје гарсоњера 30m2 наместена зголеми

Се издава стан во Ново Лисиче Скопје гарсоњера 30m2 наместена

11098

New product

Се издава стан во Ново Лисиче Скопје гарсоњера 30m2 наместена

Повеќе детали

150 €

Основни Карактеристики на стан во Ново Лисиче Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Ново Лисиче
Површина m2 30
Соби 1
Кујна Комплетно опремена
Спрат 5

Повеќе информации за стан во Ново Лисиче Скопје

-

Населбата Ново Лисиче е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Ново Лисиче има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Ново Лисиче имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Ново Лисиче е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Ново Лисиче. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Ново Лисиче со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Ново Лисиче Скопје гарсоњера 30m2 наместена

Се издава стан во Ново Лисиче Скопје гарсоњера 30m2 наместена

Се издава стан во Ново Лисиче Скопје гарсоњера 30m2 наместена

30 други понуди во истата категорија: