Се издава стан во Ново Лисиче Скопје две соби 40m2 наместен

11282

Употребен

Се издава стан во Ново Лисиче Скопје две соби 40m2 наместен. Станот се наоѓа на четврти спрат без лифт. Овој стан во Ново Лисиче има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати и една бања.

Повеќе детали

200 €

Основни Карактеристики на стан во Ново Лисиче Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Ново Лисиче
Површина m2 40
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат 4
Лифт не

Повеќе информации за стан во Ново Лисиче Скопје

-

Населбата Ново Лисиче е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Ново Лисиче има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Ново Лисиче имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Ново Лисиче е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Ново Лисиче. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Ново Лисиче со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Ново Лисиче Скопје две соби 40m2 наместен

Се издава стан во Ново Лисиче Скопје две соби 40m2 наместен

Се издава стан во Ново Лисиче Скопје две соби 40m2 наместен. Станот се наоѓа на четврти спрат без лифт. Овој стан во Ново Лисиче има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати и една бања.

30 други понуди во истата категорија: