Се издава стан во Козле Скопје две соби 50m2 наместен

11298

New product

Се издава стан во Козле Скопје две соби 50m2 наместен. Станот се наоѓа во нова зграда на поткровје со тераса. Овој стан во Козле Скопје има една спална соба, комплетно наместена кујна и една бања.

Повеќе детали

250 €

Основни Карактеристики на стан во Козле Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Козле
Површина m2 50
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон да
Спрат Поткровје
Лифт не
Греење Греење на струја
Клима уред Дa
Паркинг Дa

Повеќе информации за стан во Козле Скопје

-

Населбата Козле е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Козле има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Козле имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Козле е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Козле. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Козле со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Козле Скопје две соби 50m2 наместен

Се издава стан во Козле Скопје две соби 50m2 наместен

Се издава стан во Козле Скопје две соби 50m2 наместен. Станот се наоѓа во нова зграда на поткровје со тераса. Овој стан во Козле Скопје има една спална соба, комплетно наместена кујна и една бања.

30 други понуди во истата категорија: