Се издава стан во Козле Скопје четири соби 160m2 наместен

11306

New product

Се издава стан во Козле Скопје четири соби 160m2 наместен. Станот се наоѓа на трет кат без лифт со тераса. Овој стан во Козле Скопје има три спални соби, комплетно наместена кујна, три бањи, сопствено парно и гаражно место за две возила.

Повеќе детали

550 €

Основни Карактеристики на стан во Козле Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Козле
Површина m2 160
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 3
Балкон да
Спрат 3
Лифт не
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa
Гаража Дa

Повеќе информации за стан во Козле Скопје

-

Населбата Козле е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Козле има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Козле имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Козле е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Козле. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Козле со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Козле Скопје четири соби 160m2 наместен

Се издава стан во Козле Скопје четири соби 160m2 наместен

Се издава стан во Козле Скопје четири соби 160m2 наместен. Станот се наоѓа на трет кат без лифт со тераса. Овој стан во Козле Скопје има три спални соби, комплетно наместена кујна, три бањи, сопствено парно и гаражно место за две возила.

30 други понуди во истата категорија: