Се издава стан во Козле Скопје четири соби 100m2 наместен зголеми

Се издава стан во Козле Скопје четири соби 100m2 наместен

11175

Употребен

Се издава стан во Козле Скопје четири соби 100m2 наместен. Станот се наоѓа во близина на Австриска амбасада на втор кат од два ката. Овој стан во Козле има три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, две бањи, две тераси, клима уред.

Повеќе детали

600 €

Основни Карактеристики на стан во Козле Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Козле
Површина m2 100
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 2
Спрат 2
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Козле Скопје

-

Населбата Козле е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Козле има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Козле имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Козле е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Козле. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Козле со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Козле Скопје четири соби 100m2 наместен

Се издава стан во Козле Скопје четири соби 100m2 наместен

Се издава стан во Козле Скопје четири соби 100m2 наместен. Станот се наоѓа во близина на Австриска амбасада на втор кат од два ката. Овој стан во Козле има три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, две бањи, две тераси, клима уред.

30 други понуди во истата категорија: