Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 55m2 наместен

11464

Употребен

Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 55m2 наместен. Станот се наоѓа во нова зграда на втор кат. Овој стан во Кисела Вода има една спална соба, комплетно уредена со апарати, една бања, клима уред, сопствено парно.

Повеќе детали

230 €

Основни Карактеристики на стан во Кисела Вода Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Кисела Вода
Површина m2 55
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон 1
Спрат 2
Лифт Нема
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa
Паркинг Дa

Повеќе информации за стан во Кисела Вода Скопје

-

Населбата Кисела Вода е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Кисела Вода има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Кисела Вода имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Кисела Вода е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Кисела Вода. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Кисела Вода со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 55m2 наместен

Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 55m2 наместен

Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 55m2 наместен. Станот се наоѓа во нова зграда на втор кат. Овој стан во Кисела Вода има една спална соба, комплетно уредена со апарати, една бања, клима уред, сопствено парно.

30 други понуди во истата категорија: