Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 54m2 наместен Расадник зголеми

Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 54m2 наместен Расадник

11203

Употребен

Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 54m2 наместен. Станот се наоѓа во Расадник на шести спрат со голема тераса од 8m2. Овој стан во Кисела Вода има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати и една бања.

Повеќе детали

220 €

Основни Карактеристики на стан во Кисела Вода Расадник Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Кисела Вода Расадник
Површина m2 54
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон да
Спрат 6
Лифт Да

Повеќе информации за стан во Кисела Вода Расадник Скопје

-

Населбата Кисела Вода Расадник е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Кисела Вода Расадник има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Кисела Вода Расадник имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Кисела Вода Расадник е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Кисела Вода Расадник. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Кисела Вода Расадник со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 54m2 наместен Расадник

Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 54m2 наместен Расадник

Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 54m2 наместен. Станот се наоѓа во Расадник на шести спрат со голема тераса од 8m2. Овој стан во Кисела Вода има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати и една бања.

30 други понуди во истата категорија: