Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 37m2 наместен

11541

Употребен

Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 37m2 наместен. Станот се наоѓа во Расадник на четврти спрат со лифт. Овој стан во Кисела Вода има една спална соба, комплетно уредена со апарати, една бања.

Повеќе детали

160 €

Основни Карактеристики на стан во Кисела Вода Расадник Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Кисела Вода Расадник
Површина m2 37
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат 4
Лифт Да

Повеќе информации за стан во Кисела Вода Расадник Скопје

-

Населбата Кисела Вода Расадник е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Кисела Вода Расадник има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Кисела Вода Расадник имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Кисела Вода Расадник е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Кисела Вода Расадник. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Кисела Вода Расадник со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 37m2 наместен

Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 37m2 наместен

Се издава стан во Кисела Вода Скопје две соби 37m2 наместен. Станот се наоѓа во Расадник на четврти спрат со лифт. Овој стан во Кисела Вода има една спална соба, комплетно уредена со апарати, една бања.

30 други понуди во истата категорија: