Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 90m2 наместен зголеми

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 90m2 наместен

11165

Употребен

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 90m2 наместен. Станот се наоѓа во близина Стара Рампа на четврти спрат. Овој стан во Кисела Вода има две спални соби, комплетно уредена кујна со апарати и две бањи.

Повеќе детали

400 €

Основни Карактеристики на стан во Кисела Вода Рампа Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Кисела Вода Рампа
Површина m2 90
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон да
Спрат 4

Повеќе информации за стан во Кисела Вода Рампа Скопје

-

Населбата Кисела Вода Рампа е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Кисела Вода Рампа има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Кисела Вода Рампа имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Кисела Вода Рампа е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Кисела Вода Рампа. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Кисела Вода Рампа со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 90m2 наместен

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 90m2 наместен

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 90m2 наместен. Станот се наоѓа во близина Стара Рампа на четврти спрат. Овој стан во Кисела Вода има две спални соби, комплетно уредена кујна со апарати и две бањи.

30 други понуди во истата категорија: