Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 74m2 наместен Шампионче зголеми

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 74m2 наместен Шампионче

11191

Употребен

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 74m2 наместен. Станот се наоѓа на втор спрат и има две тераси. Овој стан во Кисела Вода има две спални соби,комплетно уредена кујна со апарати и две бањи.

Повеќе детали

300 €

Основни Карактеристики на стан во Кисела Вода Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Кисела Вода
Површина m2 74
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 2
Спрат 2

Повеќе информации за стан во Кисела Вода Скопје

-

Населбата Кисела Вода е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Кисела Вода има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Кисела Вода имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Кисела Вода е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Кисела Вода. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Кисела Вода со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 74m2 наместен Шампионче

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 74m2 наместен Шампионче

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 74m2 наместен. Станот се наоѓа на втор спрат и има две тераси. Овој стан во Кисела Вода има две спални соби,комплетно уредена кујна со апарати и две бањи.

30 други понуди во истата категорија: