Се издава стан во Карпош 2 Скопје три соби 72m2 наместен МИДА зголеми

Се издава стан во Карпош 2 Скопје три соби 72m2 наместен МИДА

11100

New product

Се издава стан во Карпош 2 Скопје три соби 72m2 наместен 

Повеќе детали

450 €

Основни Карактеристики на стан во Карпош 2 Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Карпош 2
Површина m2 70
Соби 3
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон да
Спрат 5
Лифт Да
Клима уред Дa

Повеќе информации за стан во Карпош 2 Скопје

-

Населбата Карпош 2 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Карпош 2 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Карпош 2 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Карпош 2 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Карпош 2. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Карпош 2 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Карпош 2 Скопје три соби 72m2 наместен МИДА

Се издава стан во Карпош 2 Скопје три соби 72m2 наместен МИДА

Се издава стан во Карпош 2 Скопје три соби 72m2 наместен 

30 други понуди во истата категорија: