Се издава стан во Карпош Скопје две соби 56m2 наместен

11528

Употребен

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 56m2 наместен. Станот се наоѓа во станбениот комплекс Сити Тауер зад Сити Мол. Овој модерно уреден стан во Карпош има една спална соба, комплетно уредена кујна, една бања, клима уред, централно парно греење, 24 часовно обезбедување со рецепција, обезбеден паркинг простор пред зграда.

Повеќе детали

270 €

Основни Карактеристики на стан во Карпош 3 Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Карпош 3
Површина m2 56
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон Не
Спрат 6
Греење Централно греење
Клима уред Дa
Гаража Нема
Паркинг Дa

Повеќе информации за стан во Карпош 3 Скопје

-

Населбата Карпош 3 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Карпош 3 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Карпош 3 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Карпош 3 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Карпош 3. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Карпош 3 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 56m2 наместен

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 56m2 наместен

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 56m2 наместен. Станот се наоѓа во станбениот комплекс Сити Тауер зад Сити Мол. Овој модерно уреден стан во Карпош има една спална соба, комплетно уредена кујна, една бања, клима уред, централно парно греење, 24 часовно обезбедување со рецепција, обезбеден паркинг простор пред зграда.

30 други понуди во истата категорија: