Се издава стан во Карпош Скопје две соби 40m2 наместен зголеми

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 40m2 наместен

11204

Употребен

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 40m2 наместен. Станот се наоѓа на четврти кат и има тераса. Овој стан во Карпош има една спална соба, уредена кујна со апарати и една бања.

Повеќе детали

250 €

Основни Карактеристики на стан во Карпош 1 Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Карпош 1
Површина m2 40
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон да
Спрат 4

Повеќе информации за стан во Карпош 1 Скопје

-

Населбата Карпош 1 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Карпош 1 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Карпош 1 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Карпош 1 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Карпош 1. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Карпош 1 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 40m2 наместен

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 40m2 наместен

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 40m2 наместен. Станот се наоѓа на четврти кат и има тераса. Овој стан во Карпош има една спална соба, уредена кујна со апарати и една бања.

30 други понуди во истата категорија: