Се издава стан во Карпош Скопје две соби 42m2 наместен МИДА зголеми

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 42m2 наместен МИДА

11125

Употребен

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 42m2 наместен. Се наоѓа во нова зграда кај комплексот МИДА во Карпош 2, на седми спрат со лифт и со балкон. Овој стан во Карпош има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати, еден тоалет со машина за перење, клима уред, итн.

Повеќе детали

300 €

Основни Карактеристики на стан во Карпош 2 Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Карпош 2
Површина m2 42
Соби 2
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон да
Спрат 7
Лифт Да

Повеќе информации за стан во Карпош 2 Скопје

-

Населбата Карпош 2 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Карпош 2 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Карпош 2 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Карпош 2 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Карпош 2. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Карпош 2 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 42m2 наместен МИДА

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 42m2 наместен МИДА

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 42m2 наместен. Се наоѓа во нова зграда кај комплексот МИДА во Карпош 2, на седми спрат со лифт и со балкон. Овој стан во Карпош има една спална соба, комплетно уредена кујна со апарати, еден тоалет со машина за перење, клима уред, итн.

30 други понуди во истата категорија: