Се издава стан во Карпош Скопје две соби 40m2 празен зголеми

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 40m2 празен

11134

Употребен

Се издава стан во Карпош Скопје со две соби од 40m2 празен. На четврти спрат зад Симпо.

Повеќе детали

200 €

Основни Карактеристики на стан во Карпош 1 Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Карпош 1
Површина m2 40
Соби 2
Кујна Само елементи
Купатила 1
Спрат 4

Повеќе информации за стан во Карпош 1 Скопје

-

Населбата Карпош 1 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Карпош 1 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Карпош 1 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Карпош 1 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Карпош 1. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Карпош 1 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 40m2 празен

Се издава стан во Карпош Скопје две соби 40m2 празен

Се издава стан во Карпош Скопје со две соби од 40m2 празен. На четврти спрат зад Симпо.

30 други понуди во истата категорија: