Се издава стан во Карпош Скопје четири соби 108 m2 наместен зголеми

Се издава стан во Карпош Скопје четири соби 108 m2 наместен

11133

Употребен

Се издава стан во Карпош Скопје со четири соби од 108 m2 наместен. Станот се наоѓа во нова зграда во Карпош, на седми спрат со лифт и со балкон. Модерно уреден стан со три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, две бањи, клима уред.

Повеќе детали

700 €

Основни Карактеристики на стан во Карпош 3 Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Карпош 3
Површина m2 108
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон да
Спрат 7
Лифт Да

Повеќе информации за стан во Карпош 3 Скопје

-

Населбата Карпош 3 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Карпош 3 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Карпош 3 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Карпош 3 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Карпош 3. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Карпош 3 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Карпош Скопје четири соби 108 m2 наместен

Се издава стан во Карпош Скопје четири соби 108 m2 наместен

Се издава стан во Карпош Скопје со четири соби од 108 m2 наместен. Станот се наоѓа во нова зграда во Карпош, на седми спрат со лифт и со балкон. Модерно уреден стан со три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, две бањи, клима уред.

30 други понуди во истата категорија: