Се издава стан во Капиштец Скопје четири соби 100m2 наместен

11365

Употребен

Се издава стан во Капиштец Скопје четири соби 100m2 наместен. Се наоѓа на трет кат со лифт и три балкона. Овој стан во Капиштец е комплетно реновиран, има три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, две бањи, централно градско парно, клима уред, паркинг место.

Повеќе детали

650 €

Основни Карактеристики на стан во Центар Капиштец Скопје

Услуга Се издава
Имот .Стан
Состојба Реновиран
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Капиштец
Површина m2 100
Соби 4
Кујна Комплетно опремена
Купатила 2
Балкон 3
Спрат 3
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Дa
Паркинг Дa

Повеќе информации за стан во Центар Капиштец Скопје

-

Населбата Центар Капиштец е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Капиштец има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Капиштец имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Капиштец е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Капиштец. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Капиштец со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава стан во Капиштец Скопје четири соби 100m2 наместен

Се издава стан во Капиштец Скопје четири соби 100m2 наместен

Се издава стан во Капиштец Скопје четири соби 100m2 наместен. Се наоѓа на трет кат со лифт и три балкона. Овој стан во Капиштец е комплетно реновиран, има три спални соби, комплетно уредена кујна со апарати, две бањи, централно градско парно, клима уред, паркинг место.

30 други понуди во истата категорија: